Jūs esate čia: / Išmanieji namai / TV priedėliai
Prekės informacija

Media grotuvas XIAOMI Mi TV Box S 4K EU

Prekės kodas: HTBXMITVBS
Media grotuvas XIAOMI Mi TV Box S 4K EU
Paruošta siuntimui
65,00 € be pristatymo
(65,00 €/VNT.)
Media grotuvas XIAOMI Mi TV Box S 4K EU
Kodėl rinktis būtent Xiaomi TV box? Ne tik todėl, kad tai labai garsios vienos inovatyviausių ir naujausių įmonių - XIAOMI - gaminys.
„Xiaomi Mi Box S 4K“ TV priedėlis - tai kompaktiškas, tarptautinės versijos, Wifi ir Bluetooth ryšius palaikantis, naudojantis Android TV operacinę sistemą ir atkuriantis iš emsės visus filmų formatus.
„Xiaomi Mi Box“ TV priedėlis yra ne tik inovatyvus įrenginys, bet ir puikaus dizaino. „Xiaomi“ kompanijos sukurtas TV priedėlis yra pelnęs tarptautinį pripažinimą ir gavęs du apdovonajimus: Red Dot ir Good Design. Šis TV priedėlis bet kokį televizorių paverčia išmaniu ir kas yra itin svarbu, kad jis savo funkcionalumu visiškai niekuo nenusileidžia net ir patiems brangiausiems išmaniesiems televizoriams.
Pageidaujamą funkcionalumą užtikrina TV priedelyje integruota „Android TV“ operacinė sistema, kuri yra aprūpina ne tik prieigą prie „Google Play“ programėlių elektroninės parduotuvės, bet ir „Google Cast“ bei HDR vaizdo atkūrimo techninių sprendimų.
Tad galima mėgautis mėgstamomis TV laidomis, žaisti žaidimus, žiūrėti filmus ar klausytis radijo. „Mi Box“ taip pat rekomenduoja vaizdo įrašus remiantis naudotojo asmeninėmis „YouTube“ ir „Google Play“ preferencijomis.
O jeigu priedelio savininkas nori papildomo funkcionalumo, bet kada gali persisiųsti reikiamą programą iš „Google Play“ ir ją įdiegti. Programėlių parduotuvėje rasite tik tas aplikacijas, kurios pritaikytos „Android TV“ operacinės sistemos versijai. Tačiau labiau patyrę vartotojai gali nesunkiai parsisiųsti ir įdiegti telefonams skirtus failus.
Norint tai padaryti, reikia priedėlio nustatymuose susirasti skiltį „Sauga ir apribojimai“ ir įjungti galimybę diegti programas iš nežinomų šaltinių. Siunčiant programėles į priedėlį prireiks failų naršyklės (pavyzdžiui, „ES File Explorer“). Ją galite persisiųsti iš „Google Play“. Ten taip pat rasite „HALauncher“. Tai programėlė, kurioje galėsite matyti ir paleisti visas jūsų pačių įdiegtas telefonines aplikacijas.
Mažą ekraną pakeisti dideliu galima vos vienu bakstelėjimu. „Mi Box“ pasižymi integruotu „Google Cast“, kuris leidžia perduoti laidas, filmus, muziką ir dar daugiau iš išmanaus telefono, planšetinio kompiuterio ar nešiojamo kompiuterio tiesiai į televizorių.
Galiausiai šis TV priedėlis išskirtinis yra ir dėl savo puikaus dizaino ir funkcionalumo nuotolinio valdymo pulto, suprantančio balso komandas. Jį galima valdyti anglų kalba ir pasakius balsu nuotolinio valdymo pultui ką norima surasti, „Mi Box“ tai suras. Galima pateikti užklausą geriausiems filmams, šios dienos orams ar kitoms naujienoms.
HDR standarto dėka vaizdas ekrane yra tikroviškesnis ir pasižymi sodresnėmis spalvomis. Žinoma, reikia, kad televizorius palaikytų HDR technologiją. Galingas vaizdo dekodavimas yra tokios pat svarbos, kaip ir aukšto našumo procesorius. „Mi Box“ palaiko iki 60 kadrų per sekundę ir tai yra dvigubai daugiau nei standartiniai TV priedėliai.
Dar reikėtų pastebėti, kad HDMI 2.0a yra greitesnis būdas perduoti vaizdo įrašus ir garsą į televizorių. Su iki 18 Gbps sparta, jis reikšmingai pagerinta vaizdo ir garso kokybę bei lemia, kad „Mi Box“ yra idealus įrenginys žiūrėti 4K Ultra HD ir HDR vaizdo turinį.
„Mi Box“ palaiko Dolby Digital Plus ir DTS daugiakanalį HD garso kodavimą. Rezultatas – sklandesnis, dinamiškas ir tikroviškesnis erdvinis garsas.


Xiaomi tv box yra puikiai vertinamas TV priedėlis, kuris turi gausybę privalumų. Jis prisijungia prie interneto, leidžia naudotis įprastomis „Android“ programėlėmis, naršyti įvairiuose puslapiuose ir socialiniuose tinkluose. Geriausia tai, kad visais šiais patogumais galėsite naudotis vos tik įsigiję šį prietaisą - jo įrengimas yra labai paprastas. Tereikės prijungti įrenginį prie televizoriaus, surasti jam ir pultelio imtuvui tinkamą vietą, į pultelį įstatyti porą AA standarto baterijų ir prijungti priedėlį prie interneto

Vidinė atmintis: 8 GB
Operacinė sistema: Android 8.1
Išvestis HDMI: HDMI v.2.0
Vaizdo bylų formatai: H.265/HEVC, H.264/AVC, 10bits 4K 60fps UHD
Garso bylų formatai: MP3, M4A, WAV, MKA, AAC, AIF, AIFF, OGG, LPCM, ADPCM
Foto formatai: JPEG, BMP, PNG
Belaidis ryšys: WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Dual-band Wi-Fi 2.4GHz/5GHz, Bluetooth 4.0/3.0
Galimybė prijungti: HDMI išvestis, kompozicinė AV-išvestis, USB 2.0, maitinimo jungtis
Procesorius: Cortex-A53 Quad-core 64bit
Operatyvioji atmintis (RAM): 2 GB
Maitinimas: Per adapterį
Dydis: 95 x 95 x 17 mm
[!] Stebėk kainą

Mes jus informuosime, kai šios prekės kaina taps Jums priimtina.

Saugos kodas:
Atsiliepimai apie prekę
Rašyti atsiliepimus gali tik prisijungę vartotojai.
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.