Prekės informacija

Kort.skait.PMX microSD>USB/iPhone lightning

Prekės kodas: FCRPMX001
Kort.skait.PMX microSD>USB/iPhone lightning
Prekės šiuo metu nėra.

Teirautis dėl šios prekės užsakymo.
15,00 € be pristatymo
(15,00 €/VNT.)
Kort.skait.PMX microSD>USB/iPhone lightning
Tiesiog prijunkite šį priedą su atminties kortele į „Lightning“ prievadą ir jo turinys yra nedelsiant prieinamas. Jis taip pat gali veikti kaip kompiuterių ir nešiojamųjų kompiuterių kortelių skaitytuvas, leidžiantis lengvai perkelti failus iš kompiuterių, „Mac“ ir „iOS“ įtaisų.

Kai „i-FlashDrive“ prijungtas prie „iPad“ arba „iPhone“, iškylantys langai klausia ar vartotojas nori atidaryti „i-FlashDrive HD“ programą. Tai būtina, nes į „iOS“ neįeina naudotojų prieigos failų tvarkyklė - ši programa atlieka failų tvarkyklės funkciją.

Aplikacija atidaroma su trimis vietomis, kuriose galite saugoti failus:

- Vietinis saugojimas apima visus vidinius „iOS“ įrenginio pajėgumus, kurių nenaudoja kitos programos ir su jais susiję failai.

- Išorinė atmintis skirta failams, esantiems „microSD“ kortelėje, o tai reiškia, kad maksimaliai išeina 32 GB.

- „Dropbox“ yra integruotas į „i-FlashDrive“ programą, leidžiančią vartotojams lengvai perkelti failus tarp debesų saugojimo paslaugos, „iOS“ įrenginio ir atminties kortelės.

„I-FlashDrive HD“ programoje yra daug įvairių failų, pvz., PDF ir „Office“ dokumentų, žiūrovų rinkinys. Programa gali leisti muziką ir vaizdo įrašus, todėl šie failai neveikia vertingos vidinės atminties.

Ši programinė įranga palaiko „Open in…“, todėl failus galima perkelti į kitas redaguojamas programas. Pavyzdžiui, .DOCX failas gali būti atidarytas per "Microsoft Word".

Ir procesas taip pat veikia atvirkščiai, todėl failus galima perkelti į „i-FlashDrive HD“ programinę įrangą iš bet kurios programos, kuri palaiko „Open in…“. Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, .XLS failas, kuris ateina kaip elektroninis laiškas, gali būti perkeltas į „microSD“ kortelę.

Didelių failų perkėlimas reikalauja šiek tiek kantrybės: 100 MB failo perkėlimas iš vietos saugyklos į „microSD“ kortelę trunka apie 3 minutes. Laimei, perkeliant tą pačią bylą priešinga kryptimi, perkėlimas vyksta daug greičiau - apie 55 sekundes.

„I-FlashDrive HD“ programa leidžia vartotojams kurti aplankus ir ištrinti failus.

Kaip papildomos funkcijos, ši programinė įranga gali padaryti visų iOS įrenginyje saugomų kontaktų atsarginę kopiją ir išsaugoti ją kaip VCF failą. Kontaktus galima atstatyti vieno mygtuko paspaudimu. Ši programa netgi turi įmontuotą diktofoną, o įrašai išsaugomi nuimamame diske kaip AAC failai.

Papildomos programinės įrangos nereikia, kai prijungiate šį priedą prie „Mac“ ar kompiuterio, nes jis veikia kaip bet kuris kitas USB diskas, kuris kompiuterio failų tvarkyklėje rodomas kaip nuimamas diskas.

Apie produktą:

„IPhone 6“ / „iPhone 6“ / „iPhone“ 5 ir 5S & 5C / iPad 4 / iPad air / iPad air 2 / iPad mini / iPad mini 2 / „iPod touch“ 5
Palaiko MP3, nuotraukas, vaizdo įrašus, failų naršymą, palaiko adresų sąrašo atsargines kopijas ir jas atkure.
Palaiko įrašytus failus, išsaugotus ir išvestus.
Palaiko išorinį atminties įrenginį arba diską.
"Lightning data" duomenų USB sąsaja.
Palaiko failų šifravimą / iššifravimą „I-Flash Driver HD“
Palaiko datų failus ir sistemą, kurią valdo APP.
„Micro SD“ palaikymas (maks. 64GB).
Pastaba - į šio gaminio komplektą neįeina „MicroSD“. Yra tik vienas „Micro SD“ atminties kortelės skaitytuvo adapteris.

Suderinama su: „Apple“: „iPad Mini 3“, „iPad Air 2“, „iPhone 6 Plus“, „iPhone 6“, „iPad Air“, „iPad mini“ su tinklainės ekranu, „iPad mini 2“, „iPhone 5S“, „iPhone 5C“, „iPad 4“, „iPad mini“, „iPod touch“, „iPhone“ 5-asis, „iPhone“ 5
Jungtis: USB 2.0, Apple 8pin
Dydis: 6,4 cm x 2,8 cm x 1 cm
Svoris: 12g
[!] Stebėk kainą

Mes jus informuosime, kai šios prekės kaina taps Jums priimtina.

Saugos kodas:
Atsiliepimai apie prekę
Rašyti atsiliepimus gali tik prisijungę vartotojai.
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.