Jūs esate čia: /
Prekės informacija

Spausdintuvas EPSON Eco Tank L3110 MFP inkjet / Spalvotas

Prekės kodas:
Spausdintuvas  	 EPSON Eco Tank L3110 MFP inkjet / Spalvotas
Prekių liko nedaug - paskubėkite užsisakyti!
165,00 € be pristatymo
Spausdintuvas EPSON Eco Tank L3110 MFP inkjet / Spalvotas

„EcoTank“ L3110

Naudojant šį 3 funkcijų „EcoTank“ spausdintuvą paprasta stebėti sąnaudas, nes jis parduodamas su rašalo atsargomis, kurių gali pakakti iki trejų metų1. Tai reiškia iki 90 % mažesnes rašalo sąnaudas2. Su patobulinta rašalo užpildymo sistema ir naujais rašalo buteliukais, sukurtais siekiant sumažinti išsiliejimo riziką, šis patikimas ir lengvai naudojamas modelis yra nuostabus sprendimas didelės apimties spausdinimui.

Itin maža kaina

Neperkant naujo rašalo L3110 galima naudoti iki trejų metų1. Tai reiškia iki 90 % mažesnes rašalo sąnaudas2. Su parduodant pridedamu rašalu jis už nepaprastai mažą kainą atspausdina iki 8 100 puslapių juodu ir 6 500 puslapių spalvotu rašalu3.

Spausdinimas be kasečių

Tai yra vidutiniškai 82 rašalo kasetės2, todėl naudodami „EcoTank“ spausdintuvą galėsite ilgiau spausdinti nepildydami rašalo. Jame įrengta itin talpi rašalo talpykla, kuriai visiškai nereikia kasečių. Be to, naudodami šį 3 funkcijų spausdintuvą galite spausdinti, nuskaityti ir kopijuoti.

Susipažinkite su naująja karta

Dėl priekyje įrengtos rašalo talpyklos naujieji įrenginiai yra kompaktiški, juos lengva papildyti rašalo, aiškiai matomas rašalo lygis. Jame įdiegta patobulinta rašalo užpildymo sistema, sukurta siekiant sumažinti išsiliejimo ir priteršimo tikimybę. Naujieji buteliukai turi mechanizmą, užtikrinantį, kad juo būtų galima užpildyti tik atitinkamos spalvos talpyklą.

Kokybiški rezultatai

Dėl „Micro Piezo“ spausdinimo galvutės „EcoTank“ yra patikimas spausdinimo sprendimas. Standartiškai suteikiama vienų metų garantija, nors reklaminių kampanijų metu gali būti siūloma ilgesnė garantija. Peržiūrėkite naujausio pasiūlymo technines specifikacijas4.

Pagrindinės savybės

  • Pridėtos rašalo atsargos, kurių pakaks iki trejų metų1: Pridedamos rašalo atsargos iki 82 kasečių2
  • Spausdinimas itin maža savikaina: Iki 90 % mažesnės rašalo sąnaudos2
  • Naujos kartos rašalo užpildymo sistema: Paprastai ir švariai papildykite rašalo atsargas, naudodami patobulintus rašalo buteliukus
  • Patikimi spausdinimo rezultatai: „Micro Piezo“ technologija, „Epson“ originalus rašalas, garantija
  • 3 funkcijų įrenginys: Spausdinimas, kopijavimas, nuskaitymas ir nuotraukų spausdinimas be rėmelių 10x15 cm
[!] Stebėk kainą

Mes jus informuosime, kai šios prekės kaina taps Jums priimtina.

Saugos kodas:
Atsiliepimai apie prekę
Rašyti atsiliepimus gali tik prisijungę vartotojai.
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.