AKCIJOS          

IŠPARDAVIMAS


Informacija


Jūs esate čia: / Pagal gamintoją / TOMTOM
Prekės informacija

Navig.sportui TomTom Runner HRM Dark Gr.

Prekės kodas: KPNTOMRUNHRM
Navig.sportui TomTom Runner HRM Dark Gr.
Prekių grupė: Sportiniai laikrodžiai
Prekės šiuo metu nėra.

Teirautis dėl šios prekės užsakymo.
231,70 € be pristatymo
(231,70 €/VNT.)
Navig.sportui TomTom Runner HRM Dark Gr.
TomTom sportinis laikrodis bėgimui su GPS. Fiksuoja jūsų įveiktą distanciją, laiką, tempą. Galimybė nustatyti tikslus ir realiu laiku laikrodyje matyti progresą. Ypač lengvas ir plonas laikrodis nevaržys jūsų judesių ir leis susikoncentruoti į treniruotę. Visa detalią treniruočių statistiką galima peržiūrėti nemokamoje asmeninėje TomTom paskyroje. Aiškiai matomas ekranas, paprastas valdymas, detali statistika ir puiki išvaizda – jūsų patikimas treniruočių partneris.

*Didelis ekranas

Stebėkite svarbiausius bėgimo rodiklius aiškiai matomame ekrane: distancija, bėgimo laikas ir tempas.

*Ypač plonas ir lengvas

Laikrodis sveria tik 50 g, o jo storis vos 11,5 mm. Jis nevaržys jūsų judesių ir jausitės patogiai.

*Valdymas vienu mygtuku

Naršykite po meniu vieno mygtuko pagalba. Greitai ir paprastai pasieksite norimus nustatymus ir aktualiausią bėgimo statistiką.

*Perspėjimai vibruojant

Galėsite susikoncentruoti į bėgimą, nes apie jūsų įveiktą etapą perspės neįkyriu signalu ir pajusite trumpą vibraciją, todėl apie tarpinį rezultatą sužinosite net tada, kai klausysitės muzikos.

*Nustatomi tikslai

Nustatykite siekiamus tikslus: distancija, laikas ar sudegintos kalorijos ir stebėkite progresą aiškiai matomame ekrane. Video kaip nustatyti tikslus ir kaip atrodo jų progresas.

*Lenktynės

Nustatykite iš anksto laiką per kurį norite įveikti pasirinktą distanciją ir stebėkite realiu laiku kaip jums sekasi varžytis su nustatytu tikslu. Matydami rezultatų palyginimą galėsite paskatinti save judėti greičiau. Video kaip nustatyti ir palyginti bėgimo rezultatą realiu laiku ir išankstinį tikslą.

*Širdies ritmo zona

Stebėkite ar jūsų širdis dirba tinkamai. Nustatykite širdies ritmo tikslą ir stebėdami realiu laiku širdies darbą bei kontroliuokite ją didindami arba mažindami bėgimo greitį. Video kaip nustatyti tikslą ir stebėti širdies darbą. Šio laikrodžio komplektacijoje nėra širdies ritmo monitoriaus (HRM), jį galite įsigyti papildomai arba pasirinkti komlektaciją su HRM.

*Treniruotės uždaroje patalpoje

Fiksuokite bėgimo informaciją net treniruojantis uždaroje patalpoje, ant bėgimo takelio. TomTom Runner sportinis laikrodis fiksuoja jūsų žingsnius be jokių papildomų priedų ir matuoja jūsų tempą ir įveiktą distanciją.

*Ilgas akumuliatoriaus darbo laikas

Su įjungtu GPS laikrodis veiks net 10 val.

*Atsparus vandeniui iki 50 metrų

Bėkite bet kokiu oru, nes TomTom Runner sportinis laikrodis yra atsparus vandeniui net iki 50 metrų.

*„QuickGPSFix“ technologija

Greitai ir tiksliai užfiksuoja palydovus ir netrukus galite pradėti treniruotę.

*TomTom stotelė

Speciali laikrodžio stotelė skirta jo akumuliatoriaus pakrovimui ir duomenų perdavimui į asmeninę TomTom paskyrą internete, kurioje galėsite peržiūrėti visą savo treniruočių detalią statistiką. Tinka visiems kompiuteriams.

*Bluetooth Smart susijungimas

Sujunkite laikrodį su papildomais sensoriais naudojant naujausią bevielę technologiją. Bluetooth Smart technologijos pagalba lengvai ir greitai sujungsite laikrodį su širdies ritmo dirželiu ir kitais priedais. Širdies ritmo dirželis įsigyjamas papildomai.

*Populiariausi puslapiai programėlės telefone

Paprastai ir greitai nusiųskite savo treniruočių statistiką į populiariausias bėgimo programėles ir puslapius: „MapMyFitness“ arba rankiniu būdu .tcx, .kml, .gpx and .fit formatais.

Meniu kalba Anglų,vokiečių,prancūzų ir kt.
Akumuliatoriaus darbo laikas 10 val.
Atsparus vandeniui Taip, iki 50 m
Garantija 2 metai

Kiti parametrai
Sensorius prie batelių Nėra
Dviračio sensorius Nėra
Širdies ritmo dirželis Yra
Svoris 50 g
[!] Stebėk kainą

Mes jus informuosime, kai šios prekės kaina taps Jums priimtina.

Saugos kodas:
Atsiliepimai apie prekę
Rašyti atsiliepimus gali tik prisijungę vartotojai.
Atsiliepimų apie šią prekę nėra.